[accordion] [accordion-item title=”Czy mogę zrobić produkt z własnym wzorem ?”]Tak, oczywiście możemy wykonać każdy produkt z naszej oferty z Twoim wzorem .[/accordion-item] [accordion-item title=”Czy mogę użyć wszystkich treści i grafik?”]Możemy wykonać dla Ciebie produkty z grafikami do których posiadasz prawa autorskie i które nie zawierają treści wulgarnych.[/accordion-item] [accordion-item title=”Czy jest minimalna ilość zamawianych produktów jaką muszę zamówić?”] W większości produktów nie mamy ustalonego minimum zamówienia i możemy zrobić je dla Ciebie już od 1 sztuki. Jednakże posiadamy w ofercie też produkty na których mamy określone minimum zamówienia, do tych produktów należą:
 • szaliki tkane HD min 20 sztuk
 • produkty z haftem i czapki min 30 sztuk
 • rękawiczki min 10 par
 • smycze min 100 sztuk
[/accordion-item] [accordion-item title=”Jaki jest czas oczekiwania na realizację zamówienia?”]zas produkcji jest inny dla każdego produktu. Z reguły jest to 14 dni roboczych, Jeżeli zależy Ci na szybszym terminie realizacji poinformuj nas o tym [/accordion-item] [accordion-item title=”Czy mogę wpłacić zaliczkę , a resztę dopłacić przy odbiorze towaru?”]Niestety nie ma możliwości wpłaty zaliczki oraz płatności przy odbiorze , produkcję rozpoczynamy po zaksięgowaniu całej wpłaty na naszym koncie.[/accordion-item] [accordion-item title=”Czy jest możliwość zrobienia projektu do danego zamówienia i ile to kosztuje ?”]Jeśli nie masz zdolności graficznych , możemy pomóc Ci w stworzeniu odpowiedniego dla Ciebie projektu graficznego. Projekt otrzymasz gratis po potwierdzeniu zamówienia. Jeżeli chcesz otrzymać projekt bez złożenia zamówienia ,będzie to usługa odpłatna – skontaktuj się z nami w celu dokonania wyceny[/accordion-item] [accordion-item title=”Jaki format pliku mogę przesłać , by był odpowiedni do realizacji zamówienia?”] Najlepiej przesyłać nam grafikę w wektorach.
 • corel
 • adobe illustrator
Grafiki sa wtedy w pełni edytowalne, prosimy pamiętać jednak o zamianie czcionek na krzywe możliwe też są formaty :
 • psd
 • jpg
 • bmp
 • tiff
Ale żeby produkty wychodziły ładne, pliki w powyższych formatach muszą być wtedy w skali 1:1 w rozdzielczości minimum 100dpi Czy mogę użyć dowolnej liczby kolorów na produkcie? Liczba możliwych kolorów zależy od danego produktu – wszystkie informacje na ten temat możesz znaleźć w opisie produktu.Czy przed produkcją otrzymam projekt zamawianego produkty do akceptacji? Tak, projekt otrzymasz przed realizacją :
 • szalików dzianych,
 • szalików dzianych HD
 • szalików tkanych HD
 • produktów z haftem
 • czapek z wzorem lub z haftem
W przypadku produktów drukowanych otrzymasz od nas informacje jeżeli plik wykonany jest nieprawidłowo i produkt będzie źle wyglądał. Jeżeli wszystko z grafiką do druku jest ok projektu nie wysyłamy chyba że nas o to wcześniej poprosisz. [/accordion-item] [accordion-item title=”Co jeżeli przesłany projekt wstępny nie podoba mi się?”] Poinformuj nas o tym fakcie, poprawimy go by spełniał Twoje oczekiwania.akie są formy płatności?” eZa zamówione produkty możesz zapłacić nam tradycyjnym przelewem bankowym lub przez usługę pay palZamówienie możesz złożyć on- line w naszym sklepie www.worldoffan.com– wybierając kategorię i uzupełniając formularz zamówienialub przysyłając do nas wypełniony formularz zamówienia droga elektroniczną na adres info@worldoffan.com[/accordion-item] [accordion-item title=”Czy możliwy jest zwrot produkt?”] Produkty przygotowywane na Twoje indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi , chyba że w ramach reklamacji wadliwego produktu po wcześniejszym kontakcie z nami. Produkty gotowe zakupione w naszym sklepie detalicznym możesz zwrócić jednakże potrącony zostanie koszt wysyłki[/accordion-item]

[/accordion]

Masz dodatkowe pytania skontaktuj się z nami info@worldoffan.com lub 602-403-196